Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program stażowy w Eaton

Eaton Tczew

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie jednego ze wskazanych działów w codziennych obowiązkach.

Działy, do których poszukujemy stażystów i praktykantów:

• dział Technologiczny,

• dział Personalny,

• dział Obsługi Klienta,

• dział Nowych Projektów,

• dział Jakości,

• dział Produkcji.

Nasze wymagania

  • student ostatniego roku studiów lub absolwent do roku od ukończenia studiów (staż),

  • student każdego roku studiów (praktyki),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość MS Office,

  • dyspozycyjność do pracy minimum 4 dni w tygodniu w przypadku staży, a 3 dni w przypadku praktyk.

To oferujemy

  • płatny staż,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na okres 12 miesięcy,

  • rozbudowany system wspierania pracowników i bogaty program wellness,

  • kulturę i wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy,

  • możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,

  • wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy