Oferta pracy

Program Stażowy w IT

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • SQL

  • JIRA

O projekcie

Zapraszamy do udziału w PROGRAMIE STAŻOWYM w IT !

Oferujemy płatny staż w jednym z profili IT w naszej firmie:

- programowanie JAVA i SQL,

- testowanie,

- infrastruktura/wsparcie użytkowników.

APLIKUJ i zaznacz w formularzu profil, który Ciebie interesuje.

Miejsce stażu: Warszawa

Termin: 1 lipca-30 września 2021r.

Model współpracy: hybrydowy, łączący prace z biura z pracą z domu.

Twój zakres obowiązków

PROFIL PROGRAMOWANIE JAVA :

• analiza wymagań,

• programowanie w Java,

• udział w projektowaniu oraz kodowaniu komponentów systemów,

• tworzenie i przeprowadzanie testów, zapewnienie jakości kodu,

• tworzenie i analiza dokumentacji,

• udział w tworzeniu rozwiązań integracyjnych (platforma SOA),

• współpraca z zespołem biznesowym.

Narzędzia, z którymi będziesz pracować:

• JAVA,

• Spring,

• Hibernate,

• Continuous Integration i Continuous Delivery,

• PHP/Angular.

PROFIL PROGRAMOWANIE SQL :

• przygotowywanie zapytań,

• udział w rozwoju aplikacji,

• testowanie.

Narzędzia/technologie z jakimi będziesz pracować :

• SQL,

• PL SQL,

• Jenkins, OpenShift.

PROFIL TESTOWANIE:

• testowanie nowych rozwiązań w systemach IT,

• przygotowywanie materiałów związanych z wdrożeniem nowych wersji aplikacji – wytyczne, instrukcje.

• tworzenie przypadków testowych,

• raportowanie i retestowanie defektów wykrytych podczas testów,

• dokumentowanie przebiegu testów,

• bliska współpraca z koordynatorem testów, analitykami, użytkownikami biznesowymi i innymi testerami w celu zapewnienia najwyższej jakości oprogramowania.

Narzędzia/technologie, z którymi będziesz pracować:

• Confluence,

• Jira,

• metodyki testowania.

PROFIL INFRASTRUKTURA/WSPARCIE UŻYTKOWNIKÓW:

• wsparcie procesu wyposażenia/konfiguracji sprzętu IT w nowej siedzibie Centrali Warty,

• wsparcie użytkowników w zakresie środowiska pracy (PC/tablet/laptop/telefon/urządzenia do wideokonferencji)

• serwis sprzętu komputerowego,

• instalacje sprzętu komputerowego,

• instalacja oprogramowania.

Nasze wymagania

  • ukończony min. III rok studiów lub absolwent kierunków informatycznych,

  • zainteresowanie technologiami i narzędziami IT

  • zmysł analityczny

  • samodzielność,

  • zaangażowanie,

  • chęć nauki i rozwoju,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,

  • dyspozycyjność od lipca do końca września od poniedziałku do piątku- 8 h dziennie,

  • gotowość do podjęcia dalszej współpracy po okresie stażu.

To oferujemy

  • 3 miesięczny STAŻ w terminie 1 lipca - 30 września w pełnym wymiarze godzin,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarantowanym wynagrodzeniem,

  • staż w obszarze zgodnym z Twoimi zainteresowaniami i wykształceniem,

  • merytoryczne i ambitne zadania, dostęp do zaawansowanych narzędzi,

  • indywidualny staż w jednostkach - będziesz członkiem zespołu,

  • opiekę menedżera oraz mentora przez cały okres trwania stażu,

  • szkolenia,

  • pracę w dużej organizacji z przyjazną i inspirująca atmosferą,

  • elitarny charakter programu- poszukujemy najlepszych!

  • możliwość kontynuacji współpracy po okresie stażu – chcemy, żebyś został/a z nami na dłużej!