Oferta pracy

Program Stażowy w obszarze analizy danych

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • VBA

  • SQL

O projekcie

Zapraszamy do udziału w PROGRAMIE STAŻOWYM!

Oferujemy płatny staż w jednym z trzech profili analitycznych w naszej firmie:

- modelowanie i BigData,

- profil analityczno-raportowy

- wsparcie projektu.

APLIKUJ i zaznacz w formularzu profil, który Ciebie interesuje.

Miejsce stażu: Warszawa

Termin: 1 lipca-30 września 2021r.

Model pracy: hybrydowy, łączący prace z biura z pracą z domu.

Twój zakres obowiązków

PROFIL MODELOWANIE I BIGDATA:

• praca z dużym bazami danych (BigData),

• budowa modeli predykcyjnych z wykorzystaniem metod uczenia maszynowego (machine learning),

• rozwój i implementacja zautomatyzowanych metod analizy danych,

• transformacja i agregacja danych na potrzeby analiz / modelowania,

• standaryzacja i poprawa jakości danych,

• wsparcie w przygotowaniu wytycznych best practise do budowy modeli ryzyka i popytu.

Narzędzia, z którymi będziesz pracować:

• SQL,

• R/Python,

• VBA,

• Git,

• Modele statystyczne.

PROFIL ANALITYCZNO-RAPORTOWY:

• tworzenie analiz, raportów i zestawień dotyczących danych biznesowych (sprzedażowych, prowizyjnych, szkodowych itp.),

• wizualizacja danych i tworzenie prezentacji,

• rozwój i automatyzacja narzędzi analityczno raportowych,

• testowanie nowych rozwiązań,

• weryfikacja poprawności, trafności i spójności danych w różnych systemach ,

• praca na wewnętrznych systemach i bazach danych, wprowadzanie danych do systemu.

Narzędzia i języki, z którymi będziesz pracować:

• SQL,

• VBA,

• Excel,

• Accesss,

• SAP,

• Oracle,

• Hurtownia danych.

PROFIL WSPARCIE PROJEKTU:

• wsparcie analityczne procesu zarządzania portfelem projektów,

• przygotowywanie raportów, analiz budżetowych, harmonogramów,

• wsparcie przy tworzeniu business case'ów do projektów,

• wsparcie projektów w zakresie analizowania dużych zbiorów danych,

• dla osób zainteresowanych zagadnieniem udział w projekcie e-commerce: testy UX, content, SEO, analityka.

Narzędzia/zagadnienia, z którymi będziesz pracować:

• VBA,

• EXCEL,

• UX,

• SEO Analityka webowa / e-commerce.

Nasze wymagania

  • ukończony min. III rok studiów lub absolwent kierunków ścisłych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zmysł analityczny

  • samodzielność,

  • zaangażowanie,

  • chęć nauki i rozwoju,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,

  • dyspozycyjność od lipca do końca września od poniedziałku do piątku- 8 h dziennie,

  • gotowość do podjęcia dalszej współpracy po okresie stażu.

To oferujemy

  • 3 miesięczny staż w terminie 1 lipca - 30 września w pełnym wymiarze godzin,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarantowanym wynagrodzeniem,

  • staż w obszarze zgodnym z Twoimi zainteresowaniami i wykształceniem,

  • merytoryczne i ambitne zadania, dostęp do zaawansowanych narzędzi,

  • indywidualny staż w jednostkach - będziesz członkiem zespołu,

  • opiekę menedżera oraz mentora przez cały okres trwania stażu,

  • szkolenia,

  • pracę w dużej organizacji z przyjazną i inspirująca atmosferą,

  • elitarny charakter programu- poszukujemy najlepszych!

  • możliwość kontynuacji współpracy po okresie stażu – chcemy żebyś został/a z nami dłużej!