Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Program staży i praktyk: Stażuj z Knauf Interfer Aluminium! Praktykuj z nami!

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.

  • Arki Bożka 8, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Arki Bożka 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie kadry kierowniczej i specjalistów w bieżących zadaniach;

  • Poznanie „od kuchni” realiów pracy w dużej organizacji;

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego.

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem;

  • Jeśli jesteś uczniem szkoły technicznej;

  • Komunikatywnie mówisz w języku angielskim albo niemieckim;

  • Jesteś otwarty na nowe doświadczenia.

To oferujemy

  • Staż lub praktykę w takich obszarach jak:

  • IT;

  • HR;

  • Zakupy;

  • Administracja;

  • Dział inżynierii;

  • Dział Jakości;

  • Dział Produkcji;

  • Utrzymanie ruchu.

U nas masz zawsze:

  • Płatny staż;

  • Opiekuna merytorycznego;

  • Możliwość realizacji samodzielnego projektu wskazanego przez przełożonego;

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb;

  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu na umowę o pracę;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Nagrodę za ponadprzeciętną postawę i zaangażowanie w trakcie praktyki.

Wyślij do nas swoje CV! Albo zadzwoń pod numer tel. 884 201 886 by dowiedzieć się więcej.

Jesteśmy międzynarodowym koncernem w branży Automotive i współpracujemy z klientami reprezentującymi jedne z najbardziej luksusowych marek samochodów takich jak Jaguar Land Rover, Mercedes, BMW, czy Volkswagen. Rekrutację na staże i praktyki prowadzimy przez cały rok.

Przewiń do profilu firmy