Programista .NET

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 10.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Programista .NET Gdańsk
Zakres obowiązków:
    • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
    • programowanie zmian w środowisku .NET/Ferryt,
    • dokumentowanie wytworzonych zmian,
    • archiwizowanie kodów i naprawa błędów,
    • współpraca z innymi komórkami Banku.
Oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego kierunkowego (z zakresu IT),
    • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w komórce IT,
    • bardzo dobrej znajomości C#, .NET Framework i ASP.NET.,
    • bardzo dobrej znajomości SQL,
    • znajomości XML, XSD, SOAP,
    • umiejętności programowania WebService,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
    • samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
    • umiejętności szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
    • udział w tworzeniu struktur i rozwiązań dla nowej organizacji bankowej,
    • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
    • pracę w ambitnym zespole, który inspiruje,
    • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
    • umowę o pracę,
    • pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych.