Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET/C# (k/m)

  • Dąbrowa (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania w pięciu kluczowych obszarach: obróbki cieplnej w próżni, i atmosferach ochronnych, lutowania wymienników ciepła, obróbki aluminium oraz metalurgii próżniowej.

    Grupa SECO/WARWICK to 11 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza dedykowane, innowacyjne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej dla czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej, elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.

    W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM SECO/WARWICK S.A.
    POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
    PROGRAMISTA .NET/C# (k/m)

    KLUCZOWE ZADANIA

    • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania z rodziny SCADA
    • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do symulacji i wizualizacji procesów i wizualizacji danych
    • Tworzenie i rozwijanie programów wykorzystujących metody AI w celach analizy danych i predykcji
    • Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
    • Tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

    WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Prawo jazdy kat. B

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Bardzo dobra znajomość języka C# (.net 4+)
    • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
    • Znajomość wzorców projektowych
    • Przygotowywanie testów jednostkowych
    • Dyspozycyjność

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE (przynajmniej jedno z poniższej listy):

    • Cloud development (Microsoft Azure)
    • Web development (ASP.net MVC, Javascript – React / Knockout / d3 / Bootstrap / JQuery)
    • Mikro-serwisy (WCF / REST, obliczenia rozproszone)
    • Przetwarzanie danych (deep learning, ANN, optymalizacja, filtracja)
    • Aplikacje desktopowe (WPF i ewentualnie WinForms / grafika 3D)

    Oferujemy:

    • Kontakt z najnowszą technologią systemów sterowania
    • Możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział we wdrożeniach nowych projektów
    • Ciekawą i niemonotonną pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych
    • Partnerską atmosferę pracy

    W naszej firmie:

    • Przedsiębiorczość i innowacyjność należą do kluczowych wartości
    • Decyzje podejmowane są sprawnie
    • Od każdego pracownika oczekujemy wpływania na przyszły kształt organizacji

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez SECO/WARWICK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

    Lokalizacja:
    Poznań (okolice), Dąbrowa (pow. poznański)

    Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ