Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    programista asp.net - Gliwice

    Tak, chcę!

  • Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, śląskie 2018-04-23

    Obowiązki: Udział w pełnym cyklu tworzenia aplikacji desktop oraz web: projekt systemu; implementacja; weryfikacja - testowanie; wdrożenie systemu; optymalizacja, utrzymanie. ...

  • Gliwice, Katowice, śląskie 2018-04-13

    Opracowywanie i dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań dla organizacji blue chip Badanie i naprawianie błędów znajdujących się w istniejących rozwiązaniach Raportowanie postępów do menadżera liniowego ...

  • Gliwice, śląskie 2018-04-13

    Wymagania: minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę .NET/ASP.NET dobra znajomość bazy danych MS SQL Server i/lub Oracle dobra znajomość ORM Entity Framework praktyczna umiejętność posługiwania się wzorcami...