Ta oferta pracy jest nieaktualna od 396 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista BI - Administrator Systemów Raportowych i Hurtowni Danych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 22.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

    Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
    w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

    Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko :
    Programista BI/Administrator Systemów
    Raportowych i Hurtowni Danych
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • utrzymanie, konfiguracja i monitorowanie środowisk produkcyjnych i testowych,
    • implementacja zmian w środowiskach testowych i produkcyjnych,
    • analizowanie możliwości implementacyjnych i uszczegóławianie wymagań biznesowych,
    • tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji wdrożeniowej,
    • współpraca z innymi działami w Polsce.

    Wymagania:

    • praktyczna znajomość bazy danych Oracle,
    • bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL,
    • doświadczenie z BI : Business Objects, OLAP Cubes,
    • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji raportowych, raportów oraz procesów zasilających (ETL/ELT),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
    • silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
    • udział w dużych i średnich projektach informatycznych,
    • możliwość zdobywania wiedzy w nowych i rozwijających się technologiach,
    • pełne wsparcie kierownictwa i możliwość realnego wpływu na działania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Farmacol S.A. . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Farmacol S.A. .