Praca programista c# .net, pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Gdańsk
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie i analizę oprogramowania pracującego na platformach: Windows, Windows CE/Mobile, Android, testowanie oprogramowania, oraz urządzeń współpracujących z systemami...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • pomorskie
    Twoje zadania: Tworzenie i rozwój oprogramowania laboratoryjnego Integracje z zewnętrznymi systemami i urządzeniami Budowa oraz modernizacja interfejsów komunikacyjnych (Webservices, REST API) Analiza kodu, poszukiwanie rozwiązań, wykrywanie...
    opublikowana: 19 lutego 2020
    • Gdynia, Gdańsk
    Jeśli masz doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania na platformie .NET, znasz SQL, dbasz o jakość kodu źródłowego, a do tego bardzo lubisz by front-end aplikacji wyglądał jak najlepiej, to jesteś kandydatem, którego szukamy! Co będziesz robić:...
    opublikowana: 17 lutego 2020