Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    programista forms - pomorskie

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Gdańsk, pomorskie 26.05.2018

    The Financial Services industry is operating in a challenging environment due to global economic pressure, increasing regulatory demands and capital requirements as well as significant operational and technology changes. Our Financial Crime...

  • o firmie

    pomorskie 24.05.2018

    Zadania: Projektowanie, implementacja, rozwój oraz utrzymanie aplikacji z użyciem języka C Poszukiwanie rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe Przygotowanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej Stała współpraca z...

  • Gdańsk, pomorskie 17.05.2018

    TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: Realizacja prac programistycznych w obszarze SAP FI/CO, SAP HR, SUCCESSFACTORS, Rola konsultanta zadaniowego w projektach jak też wsparcie dla obszarów integracji, Realizacja zadań programistycznych z zakresu...