Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy
    (Warszawa, Łódź, praca zdalna)

    Wymagania:

    • około roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
    • znajomość zasad programowania obiektowego
    • bardzo dobra znajomość języka PHP
    • dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery),
    • doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)
    • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

    Mile widziane (nie wymagane):

    • optymalizacja zapytań SQL
    • znajomość narzędzi do wersjonowania kodu
    • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
    • znajomość frameworka Yii

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów
    • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
    • diagnostyka błędów

    Oferujemy:

    • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym
    • pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra lub centrum Łodzi, ewentualnie praca zdalna
    • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (logistyka, finanse, ubezpieczenia, web)
    • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
    • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
    • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
    • stałą pracę w stabilnej firmie
    • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
    • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
    • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
    • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
    • a także: coroczną imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

    Zgłoszenia (CV i ewentualnie LM) prosimy przesyłać aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).