Praca programista plc, małopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Super oferta
    Rekrutacja zdalna
    • Kraków
    KOGO SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU? Szukamy osoby, która będzie samodzielnie tworzyła aplikacje i standardy dla sterowników przemysłowych, a ponadto dobierze rozwiązania techniczne w obszarze programowania, sprzętowym i sieciowym. Osoby, która...
    opublikowana: 21 października 2020
    • Kraków
    Zadania: Programowanie sterowników przemysłowych SIEMENS, ALLEN BRADLEY, PHOENIX CONTACT Programowanie robotów przemysłowych ABB, KUKA, FANUC Udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych (VW, AUDI, BMW, Mercedes,...
    opublikowana: 17 października 2020
    • Chełmek
    Automatyk oczekujemy by był kreatorem pracy inżynierskiej i automatyzacji produkcji Zakres zadań: Projektowanie oprogramowania maszyn; Nadzór nad maszynami przemysłowymi; Opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich...
    opublikowana: 14 października 2020