Oferta pracy

Programista ABAP (FI/CO)

All for One Poland

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • ABAP

Twój zakres obowiązków

  • projektujemy i implementujemy własne oprogramowanie w środowisku SAP

  • prowadzimy upgrade systemów naszych klientów i przenosimy funkcjonalności na SAP HANA

  • realizujemy złożone projekty integracyjne

  • implementujemy nowe funkcjonalności w ABAP

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w programowaniu w środowisku SAP, szczególnie w module FI-CO

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajomość SAP FI/CO

  • certyfikat SAP związany z programowaniem ABAP

To oferujemy

  • możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności

  • pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy