Oferta pracy

Programista ABAP

KBJ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ABAP-OO

  • ABAP

Mile widziane

  • S\4 HANA

  • SAP Workflow

  • SAP Fiori / WDA

O projekcie

Zadania Działu Development:

- realizacja prac rozwojowych na systemach klienta,

- realizacja prac serwisowych na systemach klienta,

- wsparcie działu JAVA, ERP, BI w pracach wdrożeniowych na systemach klienta,

- projektowanie rozwiązań dedykowanych dla klienta,

- prace realizowane w modułach FI, FIFM, FIAA, FICO, PSCD, MM, WM, EWM, HR,

- wykorzystywane technologie SAP: ABAP/ABAP OO, Workflow, BPM, Fiori, Webdynpro, BSP, Adobeforms/SmartForm, iRPA.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwój funkcjonalności dla naszych klientów w ramach umów rozwojowych i utrzymaniowych

  • Współpraca z konsultantami funkcjonalnymi w celu wypracowania optymalnych rozwiązań

  • Prowadzenie testów, w tym testów jakościowych, wydajnościowych, penetracyjnych i regresji modyfikowanych produktów

  • Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami

  • Prowadzenie szkoleń (dla chętnych)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w ABAP, ABAP OO

  • Chęć poszerzania znajomości modułów biznesowych SAP

  • Gotowość na równoległą pracę dla wielu klientów

  • Umiejętność pracy zarówno zespołowej jak i samodzielnej

  • Chęć rozwiązywania problemów oraz proponowanie i projektowanie nowych rozwiązań

  • Znajomość S\4 HANA

  • Znajomość SAP Workflow

  • Znajomość SAP Fiori / WDA

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny udział w budowaniu aplikacji SAP na szeroką skalę

  • Pracę w wyjątkowo zgranym i multidyscyplinarnym zespole

  • Autonomię i swobodę działania

  • Możliwość pracy zdalnej, sporadyczna konieczność pracy w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online z Managerami Działu i HR

3

Oferta pracy

KBJ S.A.

KBJ S.A. jako platynowy partner SAP prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty wdrożeniowe i utrzymaniowo-rozwojowe min. z zakresu wdrożeń S/4 HANA, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Kontrolingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem. Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze technologie: S/4 HANA, rozwiązania chmurowe, analityka biznesowa, zaawansowane technologie programistyczne: Fiori, ABAP, Java, UI5.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to ciekawsze i bardziej ambitne wyzwania i stale się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy