Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista – Analityk .Net C# - MVC - MS SQL Server Drupal

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stowarzyszenie Filmowców Polskich - ZAPA

    Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PROGRAMISTA/05/2018

    Opis stanowiska:

    • Zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych;
    • Konsultacja zebranych wymagań z zespołem programistów pod kontem wykonalności;
    • Zatwierdzanie finalnych wersji wymagań z użytkownikami i programistami;
    • Zarządzanie zmianą wymagań na późniejszych etapach produkcji oprogramowania;
    • Rekomendacja w zakresie architektury budowanych rozwiązań;
    • Wycena kosztów planowanych prac;
    • Przygotowywanie prototypów proponowanych zmian;
    • Dewelopment systemów IT zgodnie z wymaganiami;
    • Prowadzenie testów deweloperskich dostarczanych rozwiązań;
    • Pisanie testów automatycznych (z wykorzystaniem biblioteki Selenium WebDriver);
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej dostarczanych rozwiązań;
    • Wsparcie testów wewnętrznych, zewnętrznych, UAT w zakresie usuwania błędów;
    • Przygotowywanie materiałów wdrożeniowych;
    • Zarządzanie środowiskami developerskimi (SQL Server / Windows Server / IIS / SVN);
    • Bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań;

    Wymagania:

    • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie wyższe informatyczne;
    • Umiejętność szybkiego poznania procesów i systemów IT firmy;
    • Znakomita komunikacja zarówno z użytkownikami jak i osobami technicznymi;
    • Asertywność i kreatywność w ramach prowadzonych analiz i planowania architektury;
    • Znajomość Microsoft SQLServer, T-SQL, zagadnień optymalizacji / wydajności baz danych;
    • Znajomość .NET Framework / C# / MVC;
    • Znajomość Drupal Framework / mySQL (rozwój i utrzymanie zewnętrznego serwisu internetowego);
    • Znajomość Microsoft Reporting Services;
    • Skuteczność, terminowość i dobra jakość dostarczanych rozwiązań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;

    Mile widziane

    • Doświadczenie w budowie systemów finansowych;
    • Doświadczenie w budowie logik masowo przetwarzających dane finansowe;
    • Doświadczenie w budowie testów automatycznych z wykorzystaniem narzędzia Selenium WebDriver;
    • Znajomość Java / Struts / Tomcat;

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia;
    • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Pracę w stabilnej organizacji;
    • Dobre zaplecze socjalne;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.