Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Analityk (system USOS) (K/M)

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • PHP

  • Python

  • Ansible

  • Git

  • Gerrit

  • Jenkins

  • Docker

Mile widziane

  • USOS

Twój zakres obowiązków

  • Prace analityczno-wdrożeniowe,

  • Programowanie,

  • Administracja modułami systemu USOS,

  • Tworzenie podstawowej dokumentacji,

  • Pomoc użytkownikom na 2 linii wsparcia technicznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne (lub pokrewne),

  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (np. Oracle, mysql, postgresql),

  • Znajomość podstaw języków programowania php lub python,

  • Znajomość narzędzi: ansible, git, gerrit, jenkins, docker,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość techniczna systemu USOS,

  • Umiejętność transpozycji wymagań biznesowych na wymagania rozwiązań i systemów IT,

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów,

  • Zdolność samodzielnego uczenia się.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych fachowców,

  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Pakiet socjalny, w tym m.in.: dofinansowanie do wypoczynku,

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne