Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Android

VlogIT Sp. z o.o.

umowa o pracę
12 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

Mile widziane

  • Multimedia

  • AndroidTV

Twój zakres obowiązków

  • Jako programista aplikacji mobilnych będziesz częścią zespołu wytwarzającego system typu Content Delivery Network dla Android i AndroidTv.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android (najchętniej aplikacje dla dużej liczby użytkowników)

  • Praktyczna znajomość Kotlin (ewentualnie Java)

  • Podstawowe rozumienie zasad UX/UI dla platform mobilnych

  • Ogólna znajomość protokołów HTTP, interfejsów REST, JSON

  • Mile widziana znajomość technologii multimedialnymi (np. HTTP Live Streaming)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile

To oferujemy

  • Kontrakt B2B z płatnymi urlopami lub umowę o pracę

  • Programowanie nowych funkcjonalności w 80% czasu pracy

  • Praca zdalna także po zakończeniu epidemii

  • Budżet na szkolenia, certyfikaty, udział w konferencjach, współfinansowanie studiów

  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy

  • Elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, lekcje angielskiego)

  • Bezpłatne miejsce parkingowe dla chętnych do pracy w biurze w Warszawi