Oferta pracy

Programista Android

Comarch SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android SDK

  • Kotlin

  • Java

  • Git

  • REST API

Mile widziane

  • T-SQL

  • PostgreSQL

O projekcie

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do zespołów zajmujących się wytwarzaniem aplikacji mobilnych na platformie Android.

Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia naszych systemów.

W Comarch oferujemy możliwość rozwoju w różnych projektach od bankowości, systemów ERP aż po branże IoT czy e-zdrowia.

Jeśli tworzenie aplikacji mobilnych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój modułów oprogramowania i utrzymanie aplikacji mobilnej na platformie Android

  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

  • Współpraca z innymi członkami zespołu (programistami, analitykami, testerami, SM, PO)

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym (zapraszamy także studentów ostatnich lat)

  • Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji dla systemu Android

  • Znajomość: Android SDK, Kotlin/Java, GIT, REST API

  • Język angielski (w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość: wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania

  • T-SQL/PostgreSQL

To oferujemy

  • Praca w ramach różnorodnych projektów: bankowej aplikacji mobilnej dla klientów korporacyjnych, systemów ERP, aplikacji mobilnej dla rozwiązań IoT, oprogramowania dla ośrodków zdrowia, supportu i rozwóju produktów z obszaru E-invoicing, aplikacje mobilne wspierające przedstawicieli handlowych

  • Praca z najnowszym stosem technologicznym, zgłębianie technik bezpieczeństwa

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny aplikacji mobilnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników