Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ANDROID

POSNET POLSKA S.A.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Android

  • Java

  • NDK

Mile widziane

  • SVN

  • Git

  • Linux

O projekcie

Pion konstrukcyjny Posnet Polska S.A. zajmuje się tworzeniem od podstaw urządzeń elektronicznych, głównie związanych z przemysłem fiskalnym. Poszczególne działy zajmujące się mechaniką, elektroniką i oprogramowaniem ściśle ze sobą współpracują tworząc nowe, innowacyjne rozwiązania. Projektowane są tu między innymi drukarki i kasy fiskalne, wagi oraz urządzenia typu POS.

Opis stanowiska:

Praca w zespole zajmującym się tworzeniem oprogramowania urządzeń fiskalnych obejmująca tworzenie rozwiązań Android. Umożliwia ona rozwój w ciekawych projektach na styku oprogramowania i sprzętu. Wymagana jest samodzielność, dokładność oraz zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie rozwiązań na platformę Android w języku Java, C/C++.

  • współpraca z członkami zespołu projektowego w celu ustalenia wymagań dla oprogramowania;

  • uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych we współpracy z konstruktorami sprzętu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemu Android.

  • bardzo dobra znajomość języków programowania Java, C i C++;

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformę Android

  • doświadczenie w Android NDK;

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • umiejętność pracy w zespole przy tworzeniu oprogramowania (w tym znajomość systemów wersjonowania GIT/SVN);

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektów;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • udział w urozmaiconych projektach;

  • elastyczny czas pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole;

  • dostęp do pracowniczej hali sportowej; *lokalizacja Warszawa

  • prywatna opieka medyczna;

  • dofinansowanie pakietu medycznego;

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie;

  • dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

Posnet Polska S.A. producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz dystrybutor wiodących światowych marek wśród rozwiązań dla handlu i logistyki poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy