Oferta pracy

Programista Android

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Flutter

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku

  • Realizacja projektów wdrażających nowe procesy, produkty, funkcjonalności uwzględniając trendy w rozwoju systemów informatycznych

  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych

  • Analiza funkcjonalną systemów i rekomendowanie usprawnień

  • Tworzenie oprogramowania i testowanie systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o technologię Java, Flutter

  • Masz dogłębną wiedzę z zakresu inżynierii programowania i technologii integracyjnych

  • Umiesz sprawnie posługiwać się narzędziem GIT

  • Masz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • Cechuje Cię otwartość na poznawanie nowych technologii i lubisz eksperymentować

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu systemów

  • Umiesz pracować w zespole

  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników