Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Angular / Java

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AngularJS

  • Java

  • Spring

  • OpenAPI

  • Git

  • OpenShift

  • Docker

  • Kubernetes

Mile widziane

  • React

  • PostgreSQL

  • IBM DB2

O projekcie

Weź udział w tworzeniu nowej, bardzo złożonej aplikacji użytkowej, obsługującej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnych krajów, realizowanej w nowych technologiach.

Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, dołącz do nas!

Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje.

Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji (frontend)

  • Udział w procesie tworzenia interfejsów użytkownika

  • Optymalizacja szybkości, skalowalności i jakości aplikacji

  • Analiza wymagań w aspekcie funkcjonalności oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (informatyczne lub pokrewne)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu i rozwoju aplikacji opartych o technologie frontendowe

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji opartych o framework AngularJS

  • Znajomość języka Java i frameworku Spring

  • Znajomość standardu OpenAPI

  • Podstawowa znajomość konteneryzacji(OpenShift/Docker/Kubernetes)

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git)

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do przyswajania wiedzy

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

  • Samodzielność

  • Mile widziana znajomość: React

  • Mile widziana znajomość: relacyjnych baz danych (PostgreSQL, IBM DB2)

To oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów