Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Angular/JavaSctript/Java

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    nr referencyjny 999

    Opis

    Jesteś pasjonatem programowania w języku Angular / JavaSctript / Java / C++? Lubisz współpracować z ludźmi, znajdować innowacyjne rozwiązania oraz je wdrażać, zależy Ci na kreatywnym kształtowaniu rozwiązania a nie tylko na kodowaniu i chcesz dołączyć do zespołu realizującego duże interesujące i innowacyjne zagraniczne projekty, czekamy właśnie na Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca i zespołami biznesowymi podczas kształtowania rozwiązania
    • Proponowanie możliwych do implementacji rozwiązań
    • Projektowanie i implementacja warstwy użytkownika (front-end) aplikacji internetowych
    • Projektowanie i implementacja warstwy logiki aplikacji
    • Tworzenie interfejsów użytkownika
    • Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu zgodnego z wymaganiami biznesowymi
    • Ścisła współpraca z zespołem i programistami warstwy aplikacji
    • Ścisła współpraca z analitykami testowymi
    • Analiza wydajności kodu aplikacji
    • Dbałość o najwyższą jakość kodu
    • Dokumentowanie wytworzonego kodu
    • Przekazywanie wiedzy w zespole

    Umiejętności:

    • Doświadczenie 2 lata i więcej
    • Dobra i udokumentowana znajomość technologii webowych Angular, JavaScript HTML
    • i/ub Dobra i udokumentowana znajomość C++/Java
    • Dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem !

    Dodatkowe cechy:

    • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • Terminowość i dokładność
    • Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków
    • Doświadczenie w pracy w zespołach agile

    Oferujemy:

    Ciekawą i innowacyjną pracę w przyjaznym środowisku (możliwość pracy zdalnej), interesujące wyzwania, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu i zaangażowania oraz wiedzy. Możliwości rozwoju, realizacji własnych innowacyjnych pomysłów.

    Elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia w dowolnej formie zgodnie z twoimi preferencjami. Praca w projektach realizowanych w Europie głównie Niemcy, Szwajcaria.

    Aplikacje prosimy nadsyłać z podanym numerem referencyjnym klikając "Aplikuj teraz!"

    Więcej na naszej stronie: www.smartware.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"