Oferta pracy

Programista Angular

Comarch SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

Mile widziane

  • Linux

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu jako Programista Angular! Pracujemy jednocześnie nad wieloma nowymi projektami, kolejnymi wersjami oprogramowania dla obecnych klientów jak i utrzymujemy i rozwijamy działające już wdrożenia.

Jeśli jesteś osobą ambitną i zmotywowaną, w Comarch znajdziesz przestrzeń do szybkiego rozwoju kariery. W wielu obszarach poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią siły, która sprawi, że kolejne projekty w ekscytującym obszarach IoT, bankowości, e-government, czy

e-Zdrowie ujrzą światło dzienne.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcji w aplikacji SPA w technologiach: Angular, Webpack, npm, Material Design

  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: clean code, code review

  • Tworzenie testów jednostkowych

  • Budowanie (Gitlab CI) i dostarczanie aplikacji

  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami dziedzinowymi, testerami i DevOpsami na wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania

  • Dokumentowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (również w trakcie studiów)

  • Umiejętność wytwarzania aplikacji we frameworku Angular

  • Zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania: wzorce projektowe, dobre praktyki

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, zaradność i zaangażowanie

  • Chęć poszerzania wiedzy na temat nowych rozwiązań i technologii, a także dziedziny biznesowej, w której pracujemy

  • Nastawienie na długofalową współpracę, rozwój zawodowy i poszerzanie zakresu odpowiedzialności (awans na wyższe stanowiska)

  • Mile widziana znajomość Linux (codzienna praca, linia poleceń), Git, Elasticsearch, GraphQL, Docker, a także zrozumienie procesów CI/CD

To oferujemy

  • Doskonała atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy

  • Praca z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT