Oferta pracy

Programista Angular

Grant Thornton

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • SASS

  • Angular 6

  • JavaScript/Typescript

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji portalu pracowniczego do świadczenia usług finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych w części frontendowej w języku Angular we współpracy z zespołem backendowym.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość frameworka Angular 6+ oraz Angular Styleguide poparta praktycznym doświadczeniem

  • doświadczenie w RxJS, Typescript/ECMAScript, Bootstrap

  • dobra znajomość HTML5 oraz CSS3

  • znajomość SASS

  • dobra znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej oraz współpracę w ramach zespołu developerów

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • komunikatywność – praca w zespole i z klientem

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy) lub współpraca na zasadach B2B

  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów

  • elastyczny system czasu pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej (możliwość także 100% pracy zdalnej)

  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy