Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • PHP

  • Laravel

  • Zend

  • CSS3

  • JavaScript

  • Ajax

  • jQuery

  • REST API

  • Git

  • Jenkins

  • Docker

  • Nexus

Mile widziane

  • Git

  • Git-flow

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę

  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania

  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych

  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem: Angular w wersji 5 lub wyższej

  • Znajomość PHP

  • Doświadczenia w implementacji z wykorzystaniem przynajmniej jednego z wymienionych frameworków: Laravel, Zend

  • Znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery

  • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii

  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API

  • Znajomość narzędzi wspierających procesy wytwarzania oprogramowania m.in. Git, Docker, Jenkins, Nexus

  • Doświadczenie z aplikacjami typu SPA

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

  • Zdolności analitycznych, otwarty umysł, gotowość nieszablonowego myślenia

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami Git, Git-flow, Docker

  • Umiejętność testowania i zapewnienia jakości tworzonego oprogramowania zgodnie z TDD

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów

  • Stały rozwój poprzez wewnętrzne jak i zewnętrzne szkolenia

  • Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, karty podarunkowe, vouchery

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole

  • Udział w bardzo ciekawych projektach

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP / B2B)

  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu

  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń

  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

  • Elastyczne godziny pracy (możesz rozpocząć pracę pomiędzy 8 a 10)

  • 26 dni płatnych wolnych od pracy (w przypadku zatrudnienia B2B)

  • Sekcje zainteresowań pracowników

  • Firmowe spotkania przy planszówkach

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy