Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Angular

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Yii2

  • jQuery

  • Angular

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • programowanie funkcjonalności w systemie klasy CRM w PHP/PostgreSQL

  • optymalizacja wydajnościowa dostarczanych rozwiązań

  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych

  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze umiesz programować w PHP

  • znasz frameworki Yii2, jQuery i Angular

  • znasz bazy danych PostgreSQL w zakresie pisania i optymalizacji zapytań, tworzysz i modyfikujesz funkcje/procedury

  • wykorzystujesz metodyki zwinne (Scrum)

  • znasz systemy klasy CRM - dodatkowy atut

  • umiesz pracować w zespole, jesteś samodzielna/y, komunikatywna/y i otwarta/y

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób

  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile

  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami

  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,

  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje

  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT

  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia

  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”

  • umowa o pracę na czas trwania projektu