Oferta pracy

Programista aplikacji biznesowych

Streamsoft KrakówO firmie

Rekrutacja zdalna

Streamsoft Kraków

klatka C

Kraków

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL
  • Java

Mile widziane

  • C#
  • Web API
  • SVN

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować w krakowskim oddziale firmy Streamsoft, jako programista w zespole tworzącym aplikacje z zakresu analityki biznesowej (Business Intelligence), integracje z zewnętrznymi systemami i platformami, aplikacje mobilne zintegrowane z systemem ERP, dedykowane rozwiązania rozszerzające funkcjonalności systemu ERP.

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji klasy Business Intelligence
  • Tworzenie rozwiązań mobilnych współpracujących z systemem ERP
  • Tworzenie integracji z platformami e-commerce
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji z zakresu zarządzania ERP
  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi przy tworzeniu nowych rozwiązań

Wymagania

Oczekiwane

  • Wykształcenie wyższe kierunki informatyka lub pokrewne
  • Znajomości relacyjnych baz danych (Firebird, PostgreSQL, inne)
  • Znajomość technologii Java, SQL
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielności oraz kreatywności w zakresie powierzonych zadań

  • Doświadczenie z systemami analityki biznesowej (BI) i raportowania
  • Znajomość REST (Web API), C#, Delphi
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych, integracji z platformami e-commerce

Podział czasu pracy

  • tworzenie nowych rozwiązań dedykowanych
  • modyfikowanie istniejących rozwiązań
  • testy i tworzenie dokumentacji

Jak zarządzamy projektami

  • Na bazie metodyki Scrum
  • System kontroli wersji (SVN)

Jak kodujemy

  • Ustalone konwencje w kodzie
  • Baza wiedzy

Jak testujemy

  • Testy manualne
  • Testy integracyjne
  • Testy wydajnościowe

Oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dodatkowe benefity

Benefity

  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe

Etapy
rekrutacji

  • Aplikacja
  • Rozmowa / Test
  • Ustalenie warunków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy