Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista aplikacji internetowych

STUDIO VECTOR sp. z o.o.

  • Królewiecka 27, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7

Królewiecka 27

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu i planowaniu rozwiązań

  • Programowanie aplikacji

  • Umiejętność pisania czystego kodu

  • Utrzymanie, refaktoring i optymalizacja istniejącego kodu

  • Współpraca z zespołem specjalistów technicznych i nietechnicznych

  • Dzielenie się zdobytą wiedzą z zespołem

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe

Min. 3 lata doświadczenia w wybranych technologiach:

- Programowanie po stronie Backend, w szczególności PHP i Laravel

- Programowanie po stronie FrontEnd, w szczególności Angular i Type Script

- AI (Artificial Intelligence)

- Machine Learning

- Cloud Computing Services (Azure, AWS, Google Cloud)

- BigData i DataWarehouse

- IoT (Internet of Things)

Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do kontroli wersji GIT

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Zaangażowanie

Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

To oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Udział w nowatorskich projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • Pracę w biurze we Włocławku

O nas

Studio Vector SA to dynamicznie rozwijająca się firma, której misją jest optymalizacja zarządzania nieruchomościami. Tworzymy projekt o wysokim potencjale, wykorzystujący nowoczesne technologie, w tym: Internet of Things, Machine Learning, Artificial Intelligence. Rozszerzamy zespół w ramach naszego Centrum Innowacji Technologicznych, zlokalizowanego we Włocławku. Możesz być współautorem tego nowatorskiego rozwiązania. Oferujemy pracę na miejscu, w naszym biurze. Zapewniamy brak nudy i miłą atmosferę pracy. Jeżeli jesteś odpowiedzialną i ambitną osobą, która lubi wyzwania i ceni szanse na rozwój w młodej i dynamicznej firmie, to jest to praca dla Ciebie.