Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Aplikacji Mobilnych - Android - iOS - Flutter

N7 Mobile Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy uzdolnionych programistów mobilnych szukających nowych wyzwań i chcących nauczyć się nowych, ciekawych technologii. Jeśli jesteś osobą która interesuje się informatyką, programowaniem, a także wiesz jak funkcjonuje komputer to koniecznie zgłoś się do nas! Czeka Cię u nas rozwiązywanie wielu nietrywialnych problemów podczas pracy nad szeregiem rozwiązań na telefony, terminale płatnicze czy telewizory.

Dołączając do naszego teamu staniesz się członkiem zespołu, który specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania mobilnego od 10 lat na wiele różnych platform, od smartfonów przez terminale płatnicze aż po set top boxy.

Twoje zadania:

• Tworzenie zaawansowanych aplikacji na platformę Android lub iOS lub Flutter

• Implementacja interfejsów dla niestandardowych urządzeń (set-top-box, terminal płatniczy)

• Projektowanie API aplikacji mobilnych

• Współpraca z zespołem projektowym, Project Managerem i Designerem

• Pisanie testów i dbanie o wysoką jakość i niezawodność oprogramowania

• Ciągły samorozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań skomplikowanych problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka Kotlin i Android SDK lub Swift i iOS

  • Dobre umiejętności teoretyczne i praktyczne związane z tworzeniem oprogramowania: wzorce, wielowątkowość, zarządzanie pamięcią, programowanie funkcyjne

  • Wysoka samodzielność, ale również chęć pracy w zespole i wspólnego budowania dobrych jakościowo rozwiązań

  • Zainteresowanie problemami i wyzwaniami związanymi z oprogramowaniem (w szczególności mobilnym)

  • Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności, oraz umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii, podejść i języków programowania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej, a także komunikacji z Klientem.

  • Znajomość architektur i wzorców stosowanych w programowaniu mobilnym (MVVM, MVC, Android Architecture Components, Dependency Injecton/Service Locator)

  • Znajomość technologii pisania testów jednostkowych i UI: JUnit/Espresso, XCTests, ew. innych

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języków dodatkowych: Java, Objective-C, C#, Dart, C/C++

  • Znajomość języków/platform do pisania aplikacji cross platformowych, takich jak np: Flutter, Xamarin,

  • Znajomość bibliotek i narzędzi: Retrofit, Butterknife, OkHttp, Gson, Swagger, Glide, AFNetworking

  • Znajomość metodologii Agile/SCRUM, TDD

  • Znajomość podstaw z zakresu grafiki komputerowej

  • Znajomość więcej niż jednej platformy mobilnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B lub inną formę w przyjaznej atmosferze i twórczym środowisku

  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju w wielu wybranych kierunkach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i sprzętem

  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

N7 Mobile istnieje od 2011 roku i specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania na platformy mobilne, terminale płatnicze, set-top-boxy, kioski oraz w tworzeniu oprogramowania serwerowego.

Tworzymy wysokiej jakości produkty dla klientów polskich i zagranicznych. Nasi główni klienci to duże firmy telekomunikacyjne oraz klienci z sektora fintech. Używamy nowoczesnych technologii, nie boimy się wyzwań.

Dołącz do nas, jeśli chcesz dynamicznie rozwijać się w sektorze nowych technologii!