Oferta pracy

Programista Aplikacji Mobilnych (Android)

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: SB/PSVO/MW/1020

Zakres obowiązków:

  • Praca w Zespole projektowym rozwijającym aplikacje mobilne jak Ipla, Cyfrowy Polsat GO, ElevenSports itp.,
  • Współpraca z innymi Zespołami kompetencyjnymi,
  • Wsparcie techniczne dla Biznesu w wypracowaniu rozwiązań koncepcyjnych.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania na platformie Android,
  • Znajomość zagadnień programowania sieciowego, wielowątkowego, oraz interfejsu użytkownika w języku Kotlin oraz Java,
  • Biegłość w posługiwaniu się środowiskiem programistycznym Android Studio,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zdolność szybkiego uczenia się, otwartością na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania,
  • Pasja, ambicja i konsekwencja w dążeniu do celu.

Mile widziane:

  • Posiadanie własnej lub współtworzonej aplikacji w Google Play,
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration (GitLab CI) oraz metodyki Scrum (Jira),
  • Znajomość bibliotek: Dagger, Retrofit, RxJava, ExoPlayer,
  • Znajomość wzorców projektowych używanych przy projektowaniu aplikacji mobilnych na przykład MVP, MVVM, SOLID,
  • Doświadczenie z Android Architecture Components (ViewModel, LiveData, Room),
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android TV.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Praca w doświadczonym zespole w przyjacielskiej atmosferze,
  • Ciekawe zagadnienia technologiczne, rozwój przy pracy nad ambitnymi projektami,
  • Duży wpływ na rozwój naszych aplikacji używanych przez miliony internautów,
  • Dostęp do najnowszych technologii, w szczególności technologii multimedialnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenia, bogaty pakiet socjalny, profesjonalne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju w wielu innych obszarach kompetencyjnych w ramach naszej Grupy Kapitałowej.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Cyfrowy Polsat S.A., z siedzibą przy ul. Łubinowej 4A, 03-878 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy