Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

INTELO

Brukowa 12

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • C#

  • Java

  • Kotlin

  • SQL

Mile widziane

  • WinUI

  • WPF

  • XPO

  • Entity Framework

  • LINQ

  • WinForms

  • ASP.NET Core

  • Blazor

System operacyjny

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko: Programista aplikacji mobilnych.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących aplikacji mobilnych na platformę Android

  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących modułów aplikacji klasy ERP

  • analiza potrzeb funkcjonalnych modułów aplikacji

  • projektowanie interfejsu użytkownika

  • implementacja logiki biznesowej z wykorzystaniem WebAPI

  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika aplikacji

  • wspieranie fazy testów i wdrożeń tworzonych modułów aplikacji

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych na platformie Android

  • umiejętność programowania w języku C# (MAUI/Xamarin) lub Java/Kotlin

  • umiejętność pracy samodzielnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość problematyki baz danych

  • umiejętność pisania zapytań w języku SQL

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność efektywnego organizowania pracy

  • otwartość na poznawanie nowej wiedzy i technologii

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i wykorzystywania nowych narzędzi informatycznych

  • umiejętność tworzenia aplikacji z wykorzystaniem technologii WinUI lub WPF

  • znajomość technologii mapowania obiektowo-relacyjnego, np. XPO lub Entity Framework

  • znajomość technologii LINQ, WinForms, ASP.NET Core, Blazor

  • znajomość problematyki związanej z systemami klasy ERP

  • doświadczenie w użytkowaniu modułu/modułów systemu klasy ERP

  • doświadczenie w pracy analitycznej/projektowej/programistycznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę

  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego

  • szansa na stałą współpracę oraz udział we współtworzeniu i rozwoju firmy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

etap 1

2

rozmowa z managerem lub praktyczny case

3

etap 2

INTELO

Intelo to dynamiczny i prężnie rozwijający się start-up z branży IT, opracowujący nowatorskie rozwiązania wspierające zarządzanie przedsiębiorstwami.

Przewiń do profilu firmy