Logo Pracuj.pl

Programista aplikacji

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.O firmie

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

Zwierzyniecka 2

Skierniewice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Access

  • VBA

  • .NET

  • Visual Studio

  • C#

  • SQL

  • Entity Framework

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • MS SQL

  • VB.NET

Twój zakres obowiązków

  • określanie założeń, celów oraz rozwiązań programowych pod specyficzne wymagania klienta wewnętrznego;
  • programowanie w VBA (MSAccess, Excel) oraz w C# (WinForms)
  • rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
  • udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
  • raportowanie, analiza i usuwanie błędów w oprogramowaniu
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji oprogramowania
  • wprowadzanie nowych technologii, udział w projektach informatycznych, integracje systemów informatycznych
  • wsparcie merytoryczne użytkowników aplikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów o kierunku informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • dobra znajomość MSAccess i VBA
  • dobra znajomość platformy .NET, środowiska VisualStudio
  • dobra znajomość języków programowania C#, SQL, Entity Framework
  • wiedza w zakresie:
  • - programowania zorientowanego obiektowo i strukturalnie
  • - programowania aplikacji wielowątkowych
  • - programowania aplikacji w architekturze klient-serwer
  • umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość serwerów baz danych PostgreSQL, MSSQL
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • znajomość VB lub innych języków programowania

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pakiet socjalny, wynagrodzenie zawsze na czas)
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego busami na trasach:
  • 1) Łowicz ul.Starzyńskiego– Parma– Polesie- Stachlew– Wola Makowska - Ferroxcube
  • 2) Łowicz oś.Bratkowice – Mysłaków – Arkadia-Bobrowniki – Dzierzgów– Bełchów– Sierakowice Lewe – Ferroxcube
  • 3) Topola – Miedniewice – Rawka – ul. Skłodowskiej - Osiedle Widok – ul. Sobieskiego Ferroxcube
  • 4)Lipce Reymontowskie-Święte Laski - Słomków-Maków-Krężce-Dąbrowice-Halinów-Skierniewice ul. Łódzka- Zadębie- ul. Rawska – Ferroxcube
  • 5) JEŻÓW - BYCZKI - GODZIANÓW - NOWE ROWISKA - DĘBOWA GÓRA- BALCERÓW - SIERNIEWICE ul. MSZCZONOWSKA - FERROXCUBE
  • 6) Skierniewice-Stary Łajszczew-Kamion-Prandotów-Franciszkany-Kaczorów-Strzyboga-Podtrzcianna-Skierniewice

Producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach.