Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista aplikacji

Ferroxcube Polska Sp. z o.o.

Zwierzyniecka 2

Skierniewice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Access

  • VBA

  • .NET

  • Visual Studio

  • C#

  • SQL

  • Entity Framework

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • MS SQL

  • VB.NET

Twój zakres obowiązków

  • określanie założeń, celów oraz rozwiązań programowych pod specyficzne wymagania klienta wewnętrznego;

  • programowanie w VBA (MSAccess, Excel) oraz w C# (WinForms)

  • rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania

  • udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

  • raportowanie, analiza i usuwanie błędów w oprogramowaniu

  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji oprogramowania

  • wprowadzanie nowych technologii, udział w projektach informatycznych, integracje systemów informatycznych

  • wsparcie merytoryczne użytkowników aplikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów o kierunku informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym

  • dobra znajomość MSAccess i VBA

  • dobra znajomość platformy .NET, środowiska VisualStudio

  • dobra znajomość języków programowania C#, SQL, Entity Framework

  • wiedza w zakresie:

  • - programowania zorientowanego obiektowo i strukturalnie

  • - programowania aplikacji wielowątkowych

  • - programowania aplikacji w architekturze klient-serwer

  • umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość serwerów baz danych PostgreSQL, MSSQL

  • znajomość systemów kontroli wersji

  • znajomość VB lub innych języków programowania

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pakiet socjalny, wynagrodzenie zawsze na czas)

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu

  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego busami na trasach:

  • 1) Łowicz ul.Starzyńskiego– Parma– Polesie- Stachlew– Wola Makowska - Ferroxcube

  • 2) Łowicz oś.Bratkowice – Mysłaków – Arkadia-Bobrowniki – Dzierzgów– Bełchów– Sierakowice Lewe – Ferroxcube

  • 3) Topola – Miedniewice – Rawka – ul. Skłodowskiej - Osiedle Widok – ul. Sobieskiego Ferroxcube

  • 4)Lipce Reymontowskie-Święte Laski - Słomków-Maków-Krężce-Dąbrowice-Halinów-Skierniewice ul. Łódzka- Zadębie- ul. Rawska – Ferroxcube

  • 5) JEŻÓW - BYCZKI - GODZIANÓW - NOWE ROWISKA - DĘBOWA GÓRA- BALCERÓW - SIERNIEWICE ul. MSZCZONOWSKA - FERROXCUBE

  • 6) Skierniewice-Stary Łajszczew-Kamion-Prandotów-Franciszkany-Kaczorów-Strzyboga-Podtrzcianna-Skierniewice

Producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach.

Przewiń do profilu firmy