Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista aplikacji systemów wizyjnych

MV CENTER SYSTEMY WIZYJNE sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji systemów wizyjnych 2D/3D w środowisku Adaptive Vision Studio (Aurora Zebra) oraz Keyence , Cognex ,Datalogic,

  • Projektowanie układów wizyjnych kontroli dla stanowisk kontroli – dobór i parametryzacja optyki , oświetlenia oraz kamery alternatywnie skanerów 3D,

  • Uruchomienia aplikacji na dostarczanych przez firmę stanowiskach kontroli,

  • Przeprowadzanie testów aplikacyjnych w siedzibie firmy / u klientów końcowych

  • Udział w projektach R&D z zakresu oprogramowania inspekcji z wykorzystaniem sieci neuronowych,

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie programowania/testowania lub uruchamiania aplikacji automatycznych systemów wizyjnych,

  • Znajomość przynajmniej jednego ze środowisk programistycznych – Adaptive Vision Studio (obecnie Aurora Zebra) / Keyence / Cognex / Datalogic,

  • Znajomość zagadnień z zakresu analizy i przetwarzania obrazów,

  • Podstawowa wiedza z zakresu optyki / kamer (możliwość doszkolenia po przyjęciu),

  • Umiejętności programistyczne ,

  • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Samoorganizacja i terminowość,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,

  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność.

  • Dodatkowym atutem będzie : doświadczenie w obszarze uczenia maszynowego (Deep Learning), umiejętność programowania C++, C#, Python

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.

  • Pakiety medyczne i sportowe.

  • System premiowy jako dodatek do wynagrodzenia zasadniczego.

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po przepracowaniu 6 m-cy)

  • Rozwój w doświadczonym i otwartym zespole

  • Udział w innowacyjnych projektach komercyjnych oraz R&D

  • Program szkoleniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb

O nas

MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o od 12 lat dostarcza dla swoich klientów rozwiązania z zakresu automatycznej kontroli wizyjnej produkcji.

Naszymi odbiorcami są zakłady produkcyjne z branży motoryzacyjnej, FMCG, Medical, Packaging oraz innych.

Celem naboru jest znalezienie osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku która wesprze obecny zespół inżynierów aplikacyjnych w prowadzonych projektach komercyjnych oraz R&D (realizacja w ramach współpracy z NCBiR).

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za :

- programowanie aplikacji kontroli wizyjnej w zakresie algorytmów inspekcji (metody klasyczne oraz DeepLearning) ,

- programowanie interfejsu systemów wizyjnych w ścisłej współpracy z Project Managerem oraz Klientem Końcowym,

- uruchamianie aplikacji na dostarczanych przez Spółkę stanowiskach / liniach,

- udział w projektowaniu systemów kontroli – dobór odpowiednich podzespołów systemu wizyjnego w zależności od wymagań aplikacji,

- przeprowadzanie testów w Laboratorium Spółki w celu weryfikacji przyjętych założeń projektowych,

- pisanie aplikacji testowych.