Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Aplikacji Webowych (full-stack)

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miesce pracy: Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny
    Nr. ref.: FS-06/18

    Do pracy w międzynarodowym zespole rozwijającym chmurowy system monitoringu video (Video Surveillance).

    Zakres obowiązków:

    • Kodowanie nowych funkcjonalności aplikacji webowej zarządzającej systemem video monitoringu
    • Naprawa defektów
    • Dokumentacja kodu
    • Współpraca z inżynierami testów
    • Planowanie własnej pracy nad zadaniami wybranymi do realizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne lub w kierunkach pokrewnych
    • Min. rok doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem j. Python i JavaScript
    • Bardzo dobra znajomość j. Python i Javascript
    • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na samodzielną komunikację zarówno w piśmie jak i mowie
    • Znajomość technologii i narzędzi z którymi pracujemy: Django, Postgres, JQuery, Backbone lub inny framework MVC

    Oferujemy:

    • Pracę nad ciekawym i pionierskim projektem, szybko zdobywającym rynek i, w związku z tym, mającym ambitne i dalekosiężne plany rozwoju
    • Miłą atmosferę w zespole i pracę bez niepotrzebnego stresu
    • Oczekujemy zaangażowania i kreatywności, ale dbamy o to aby cele które stawiamy zespołowi były realistyczne
    • Bardzo dobry tzw. work-life balance
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia w miarę potrzeb w projekcie
    • Komfortowe biuro w prestiżowej i łatwo dostępnej lokalizacji
    • Forma współpracy: umowa o pracę, lub umowa B2B
    • Wymiar czasu pracy: 40h / tydzień

    Jeśli interesują Cię zagadnienia cyfrowego Video, znasz j. angielski i chciał(a)byś pracować dla wiodącego producenta chmurowych systemów monitoringu video, prześlij nam swoje CV za pomocą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trineo Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trineo Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.