Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista aplikacji webowych - Python + JavaScript

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:
    Programisty aplikacji webowych -
    Python + JavaScript
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i implementacja aplikacji webowych i mobilnych,
    • wspólna praca w zespole programistycznym,
    • współpraca z zespołem testowym,
    • udział w konsultacjach, projektach i pracach eksperckich dla klientów Instytutu.

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka Python,
    • dobra znajomość JavaScript,
    • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w języku polskim,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
    • komunikatywność, praca w zespole, dobra organizacja pracy.

    Będzie świetnie, jeśli dodatkowo:

    • lubisz pić kawę,
    • znasz Django, Webpacka, Gita lub Mercuriala,
    • posiadasz umiejętność pracy w mieszanym środowisku Linux/Windows,
    • znasz narzędzia CI (np. Jenkins).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (Warszawa lub Wrocław),
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
    • ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych,
    • możliwość rozwoju umiejętności, w tym szkolenia,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • elastyczne godziny pracy.

    W przypadku studentów dopuszczamy pracę na część etatu (min. 0,5).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie
    danych osobowych (https://bip.itl.waw.pl/bip/praca/praca-info) za pomocą przycisku aplikowania.