Oferta pracy

Vector SoftO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP .NET

  • MVC

  • C#

  • JavaScript

Mile widziane

  • TSQL

  • jQuery

  • RWD

  • WCF

  • REST

  • SOAP

  • TypeScript

  • React.js

  • ReSharper

Twój zakres obowiązków

  • Praca w kilkuosobowym zespole projektantów i programistów

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji opracowywanych w ASP .NET

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w programowaniu w ASP .NET, MVC, C#, JavaScript

  • Doświadczenie w TSQL, jQuery, RWD, WebService (WCF, REST, SOAP)

  • Doświadczenie w React.js i TypeScript

  • Doświadczenie w używaniu ReSharper

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Vector Soft

Vector Software Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia systemów informatycznych. Nasza działalność skupia się w dwóch obszarach: współpracujemy z największymi firmami, dla których tworzymy systemy zarządzające sprzedażą biletów oraz rozwiązania im towarzyszące, a także dystrybuujemy i tworzymy oprogramowanie dla biur projektowych. Do grona naszych Klientów należą: biura branży projektowej, instytucje kulturalne, obiekty rozrywkowe oraz sportowe.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, jak również na wizerunek, jaki tworzą nasi pracownicy.

Przewiń do profilu firmy