Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ASP.NET MVC/ ASP.NET Core

EBICOM Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • oprogramowanie wymagań systemowych zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymi;

  • testowanie wytworzonego kodu;

  • dokumentacja wytworzonego kodu;

  • korekty wykonanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • znajomość ASP.NET MVC, ASP.NET Core, C#, HTML5, CSS, JavaScript (w tym AJAX, jQuery), NHibernate;

  • znajomość SQL w zakresie silników bazodanowych SQL Server;

  • praktyczna znajomość MS SQL (T-SQL);

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy ze środowiskiem kontroli wersji kodów źródłowych (Git);

  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia;

  • Mile widziane:

  • znajomość Microsoft Azure (App Service Plan, VM, Storage, Cosmos DB, Database, Service BUS, Function)

  • znajomość Azure DevOps CI/CD Pipeline

  • znajomość rozliczeń mediów energetycznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami;

  • pakiet ubezpieczenia na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

EBICOM Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dedykowanego dla branży energetycznej - w szczególności dla sprzedawców energii elektrycznej i gazu.

Tworzymy zgrany i kompletny zespół specjalistów IT, który od ponad 10 lat z wieloma sukcesami tworzy, rozwija i wdraża dedykowane systemy dla firm z branży energetycznej przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Nasz autorski system IRIS (CRM i Billing) - funkcjonujący wyłącznie w oparciu o technologie chmurowe - usprawnia, automatyzuje i wpiera procesy sprzedaży oraz rozliczania energii i gazu.

Poszukujemy osób, które chcąc stać się częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój naszych produktów, co z pewnością umożliwi rozwój zawodowy oraz pozwoli osiągnąć satysfakcję z realizacji ciekawych i dużych projektów IT.