Oferta pracy

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • .NET Core

  • REST Web Services

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • MS SQL Server

Mile widziane

  • jQuery

  • Knockout.js

  • React

  • standardy REST

  • SOAP

  • AJAX

  • DDD

  • znajomość systemów kontroli wersji

  • znajomość architektury mikroserwisów

System operacyjny

O projekcie

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których na co dzień korzysta ok. 2 mln użytkowników.

Twój zakres obowiązków

W obszarze .NET rozwijamy bankowość internetową oraz mobilną:

• Rozwiązujemy problemy związane ze skalowalnością, wysoką wydajnością i dostępnością systemów

• Rozwijamy system transakcyjny oparty na architekturze mikroserwisowej

• Zdobywamy wiedzę z obszaru integracji międzysystemowej, a także poznajemy najnowsze metody zabezpieczania aplikacji i komunikacji między nimi

• Tworzymy zabezpieczenia w systemie przeciwko atakom typu malware

• Współpracujemy z innymi, w tym obcojęzycznymi, zespołami programistów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii: .NET: ASP.NET MVC, .NET Core, REST Web Services, HTML, CSS, JavaScript oraz jednego z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL.

  • Doświadczenie w pracy w Visual Studio lub Visual Studio Code

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację w środowisku biznesowym

  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą

  • Odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania

  • Umiejętność tworzenia przemyślanego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe

  • Znajomość bibliotek JavaScript; jQuery, Knockout.js, React, standardów REST, SOAP, AJAX, umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu oraz doświadczenie w tworzeniu usług w architekturze mikroserwisów zgodnie z podejściem Domain Driven Design.

Podział czasu pracy
70%

Programowanie

20%

Testy jednostkowe

10%

Code review

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 15

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów

  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy