Programista ASP.NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Benson Consultans Sp. z o.o.

    Celem działań naszego zespołu jest kreowanie i współtworzenie przemian związanych z cyfrową ewolucją w sferze zarządzania transportem i logistyką na globalizującym się rynku. Dostarczamy wiedzę i nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające automatyzację planowania transportu ludzi i towarów oraz zwiększające efektywność większości procesów operacyjnych w przedsiębiorstwach.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Szukamy programistów o różnym stopniu doświadczenia (bezpośrednio po studiach ale także z doświadczeniem) w sferze projektowania i rozwijania aplikacji w technologii Microsoft.NET, SQL Server, Android.

    Obowiązki:

    • projektowanie i rozwijanie aplikacji w technologii Microsoft.NET, SQL Server i/lub Android
    • integracja przygotowanych rozwiązań z istniejącym dużym systemem,
    • pomoc w identyfikacji i w tworzeniu najlepszych praktyk,
    • współpraca z zespołami analitycznymi i wdrożeniowymi.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i/lub Android
    • znajomość technologii: C#, SQL Server, ASP.NET MVC, Javascript i Jquery, Web Services, Android SDK,
    • pozytywna energia,
    • zdolność do zarażania innych energią i zapałem,
    • skuteczność,
    • pasja do programowania,
    • gotowość do rozwijania się i dzielenia wiedzą,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość Windows Forms będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez udział w nowoczesnych projektach,
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, choć jesteśmy również otwarci na elastyczne formy współpracy,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • pracę w biurze w samym centrum Warszawy (Marszałkowska / pl. Bankowy).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz ze wskazaniem kwalifikacji lub poziomu doświadczenia w zakresie kompetencji wymienionych w niniejszym ogłoszeniu o pracę) za pomocą funkcji: "APLIKUJ TERAZ".

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ) i ewentualnie dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.