Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista automatyk AKPiA / SCADA / BMS

BCD Automatyka Mateusz MareczkoO firmie

  • Pokrzywno 3A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BCD Automatyka Mateusz Mareczko

Pokrzywno 3A

Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki w ramach umowy o pracę:

  • Programowanie PLC (Simatic, SAIA, Sterowniki BMS itp.)
  • Programowanie paneli operatorskich HMI (Siemens, Asem, Weintek itp.)
  • Programowanie systemów SCADA (WinCC, Asix, InTouch itp.)
  • Rozruch instalacji na obiekcie
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, praca w oprogramowaniu CAD itp.
  • Aktywny udział w nowych projektach automatyki przemysłowej i budynkowej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowana Automatyka)
  • Dobra znajomość środowiska Windows (także Server) i pakietów Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego (preferowane) lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć zwiększania swoich umiejętności poprzez zaangażowanie w prowadzone projekty techniczne
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B Uprawnienia SEP do 1kV min. E

Mile widziane, aczkolwiek niewymagane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC) branża przemysłowa / budynkowa)
  • Praktyczna znajomość TIA Portal Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwa)
  • Znajomość programowania systemów SCADA
  • Umiejętność rozwiązywania problemów projektowych oraz podczas uruchomień,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie (umowa o pracę)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia itp.)
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i umiejętności
  • Niezbędny sprzęt do pracy (laptop itp.)
  • Możliwość poznania nowych technologii
  • Niekorporacyjne podejście ;-)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Apikuj.

Ogłoszenie archiwalne