Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista / Automatyk

SPETECH Sp. z o.o.O firmie

  • Szyprów 17, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SPETECH Sp. z o.o.

Szyprów 17

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Osoba dołączy do zespołu działu technicznego i laboratorium badawczego.

  • Odpowiedzialność za modyfikacje istniejącego oprogramowania oraz realizację nowych projektów.

  • Prowadzenie prac związanych z wyposażeniem stanowisk badawczych w osprzęt elektroniczny i automatykę przemysłową.

  • Udział w projektowaniu nowych aplikacji.

  • Praca z klientami – wdrożenia oprogramowania, serwis.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość projektowania i realizacji techniki programowania obiektowego – umiejętność niezbędna.

  • Praktyczna znajomość środowiska Delphi – umiejętność niezbędna.

  • Umiejętność projektowania i obsługi baz danych (głównie Firebird) – umiejętność niezbędna.

  • Umiejętność programowania sterowników.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Zdolność do analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania bieżących problemów.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się i korzystanie

  • z dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Znajomość języków programowania Java, HTML, PHP

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego.

  • Udział w innowacyjnych projektach badawczych.

  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

SPETECH jest firmą inżynierską założoną w 1988 roku, prowadzącą działalność produkcyjną, usługową oraz kompletne dostawy w zakresie - bezazbestowych uszczelnień przemysłowych. Jest również jedynym przedstawicielem Polski na Forum Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Uszczelnień (ESA).

SPETECH Sp. z o.o. w Bielsku-Białej poszukuje kandydata na stanowisko: Programista / Automatyk

Przewiń do profilu firmy