Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Automatyk

INNTEC Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

  • Nowa Biała (pow. płocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miejsce pracy: Nowa Biała k. Płocka

Główne zadania:

  • Projektowanie automatyki dla stanowisk automatycznych i stacji zrobotyzowanych
  • Programowanie sterowników PLC, HMI i SCADA
  • Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych
  • Programowania serwonapędów  i falowników
  • Uruchamianie i testowanie maszyn i urządzeń w siedzibie firmy
  • Uruchamianie maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych klienta

Wymagania:

  • Wyksztalcenie techniczne (preferowane: automatyka, robotyka, elektrotechnika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność programowania PLC
  • Gotowość do wyjazdów do Klienta na terenie Polski
  • Wysoka motywacja do osiągania celów
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do 1

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B)
  • Szkolenie stanowiskowe, opiekun wdrożenia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od efektów pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej Aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne