Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Automatyk

iPS S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie algorytmów sterowania

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji programowych sterowników firmy SIEMENS, ALLEN BRADLEY i innych

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji wizualizacji i monitoringu za pomocą pakietów WinCC, RSView32, InTouch i innych

  • Tworzenie i wdrażanie systemów raportowania oraz systemów baz danych

  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjamimodernizacja istniejących projektów

  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi inwestycjami

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektrotechnika lub elektronika

  • Znajomość specyficznych zagadnień automatyki przemysłowej

  • Znajomość programowania sterowników rodziny S7 firmy SIEMENS (znajomość programowania innych sterowników będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość oprogramowania WinCC i innych pakietów programowych firmy SIEMENS (znajomość pakietów innych firm będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych

  • Kreatywność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dobrą atmosferę w zespole

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

iPS S.A.

iPS Control® to wiodąca firma inżynierska w Polsce zapewniająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu.

Obszary działalności iPS Control® to:

- zarządzanie projektem inwestycyjnym

- automatyka przemysłowa

- systemy bezpieczeństwa maszyn i procesów

- Shop Floor Data Collection System

- usługi globalne, w powyższych obszarach iPS Control® świadczy usługi poza granicami kraju

Co nas wyróżnia:

- kompleksowe podejście

- wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i stabilna struktura przedsiębiorstwa, działamy od 1998 roku

- wielopoziomowa certyfikacja i standaryzacja

- zarządzanie projektami zgodnymi z normami PMI oraz Prince 2

- trudne i skomplikowane projekty to nasza codzienność

Przewiń do profilu firmy