Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista automatyzacji testów Java

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

Mile widziane

  • Appium

  • Jira

  • Xray

  • GitLab

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie mechanizmów do automatyzacji testów gier webowych działających w środowisku WebGL

  • zapewnienie działania automatycznych testów na platformach Windows, Mac, Android oraz iOS

  • wdrażanie najnowszych rozwiązań w temacie automatyzacji testów

  • współpraca z działem GameDev w celu ulepszania integracji testów z grami

Nasze wymagania

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu wzorców projektowych

  • potrafisz analitycznie i kreatywnie rozwiązywać problemy przy podejściu nieliniowym i wielozadaniowym

  • potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii Selenium

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • praktyczna znajomość technologii związanych z testami urządzeń mobilnych (Android, iOS), np. Appium

  • znajomość platformy Jira/Xray

  • znajomość TestNG

  • znajomość platformy Gitlab-CI

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • elastyczny czas pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B

  • niekorporacyjną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy