Logo Pracuj.pl

Programista automatyzacji testów Java

Wazdan Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

Mile widziane

  • Appium

  • Jira

  • Xray

  • GitLab

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie mechanizmów do automatyzacji testów gier webowych działających w środowisku WebGL
  • zapewnienie działania automatycznych testów na platformach Windows, Mac, Android oraz iOS
  • wdrażanie najnowszych rozwiązań w temacie automatyzacji testów
  • współpraca z działem GameDev w celu ulepszania integracji testów z grami

Nasze wymagania

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu wzorców projektowych
  • potrafisz analitycznie i kreatywnie rozwiązywać problemy przy podejściu nieliniowym i wielozadaniowym
  • potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii Selenium
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • praktyczna znajomość technologii związanych z testami urządzeń mobilnych (Android, iOS), np. Appium
  • znajomość platformy Jira/Xray
  • znajomość TestNG
  • znajomość platformy Gitlab-CI

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • niekorporacyjną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Programista automatyzacji testów Java, wielkopolskie