Logo Pracuj.pl

Programista AX Dynamics

PIT-RADWAR S.A.O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Dynamics

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementowanie rozszerzeń do systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2009 (programowanie w języku C++)
  • Naprawa błędów zgłaszanych przez użytkowników
  • Dostosowywanie istniejących funkcjonalności do zmieniających się potrzeb biznesu
  • Współpraca z biznesem przy opracowywaniu nowych rozwiązań
  • Integrowanie MS Dynamics z aplikacjami i usługami firm trzecich
  • Praca nad poprawą wydajności, skalowalności i rozszerzalności aplikacji
  • Opracowywanie i sporządzanie dokumentacji budowanych aplikacji, funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu X++
  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości rozwiązań programistycznych, uwzględniając wysoką wydajność kodu
  • Znajomość inżynierii oprogramowania MS Dynamics
  • Znajomość rozwiązań bazodanowych i umiejętności programowania w języku T-SQL
  • Umiejętność współpracy w grupie nad wspólnym kodem

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • mentoring
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy
  • tworzenie warunków dla ciągłego rozwoju kompetencji i zdobywania wiedzy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów firmowych
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Programista AX Dynamics, Poligonowa 30, Praga-Południe, Warszawa