Logo Pracuj.pl

Programista - BackEnd Developer

MaspexO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript z Node.js

  • Python

  • TypeScript

Mile widziane

  • Node.js

  • Git

  • Docker

  • CMS

  • Java

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • rozwój wewnętrznego oprogramowania firmy

Nasze wymagania

  • wykazujesz się dobrą znajomością języków programowania JavaScript z Node.js, Python, TypeScript
  • narzędzia takie jak: npm, Node JS, GIT, Docker​ nie są Ci obce, a mile widziane będą: CMS (personalizacja i rozwój), Generator stron statycznych
  • masz doświadczenie w pracy z Angular JS / React
  • potrafisz tworzyć SPA (REST API)
  • bazy danych MySQL, PostgreSQL nie kryją przed Tobą tajemnic
  • znane jest Ci środowisko AZURE
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • możesz się pochwalić​ 3-letnim doświadczeniem jako BackEnd Developer
  • istotne jest dla Ciebie wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie w zespole

  • swobodne poruszanie się w środowisku​ JAVA, SQL
  • wiedza z zakresu użycia framework'ów: Saleor, GatsbyJS, Django
  • podstawowa znajomość brokera wiadomości Apache Kafka

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej w dowolnej lokalizacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karta Multisport

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Programista - BackEnd Developer, lubuskie