Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Backend Developer PHP

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP OOP

  • Laravel

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Do naszego wewnętrznego zespołu IT poszukujemy mid developer PHP Laravel

Na co dzień 9 osobowy zespół IT zajmuje się realizacją prac związanych z rozwojem aplikacji dla pozostałych działów w firmie takich jak księgowość czy marketplace.

Czasem wpadają ciekawsze zadania np. stworzenie chatbota czy praca nad sztuczną inteligencją.

Pracujemy na zasadzie minimum biurokracji maksimum kodowania.

Działając we współpracy z frontendowcem tworzymy konkretne narzędzie od A do Z, z którego jesteśmy rozliczani (premiowani)

Do komunikacji i utrzymania porządku w kodzie używamy GITlab, Slack oraz komunikatorów wewnętrzno-firmowych.

Wspólnie rozwiązujemy problemy (również robimy sobie nawzajem codereview). Z racji, że jesteśmy rozgadanym zespołem oczekujemy również od Ciebie braku barier w komunikacji.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie rozwiązania wspólnie z managerem Działu IT

  • Stworzenie koncepcji architektury i jej zaprezentowanie (dajemy Ci wolną rękę, ale chcemy wiedzieć co kodzisz)

  • Wykonanie rozwiązania. Rozwiązania zebrane są w aplikacje poszczególnych działów, które mają wspólny core, dlatego nie musisz za każdym razem stawiać aplikacji od nowa. Uwaga: backend wszystkich aplikacji powstaje na freamworku Laravel i nie planujemy zmieniać koncepcji

  • Do każdego rozwiązania tworzone są endpointy API, dlatego warunkiem koniecznym jest dobra znajomość tego zagadnienia (API łączy się z frontem REACT, który jest na osobnej platformie)

  • Wspólny codereview z pozostałymi członkami działu

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia komercyjnego (freelancerka też się liczy) z PHP OOP

  • Minimum jednego projektu w Laravel (nie oceniamy jego widoku i UXa tylko wykorzystanych w nim praktyk backendowych, np. Repository pattern, Custom Request itp.)

  • Projekt prezentowany na rozmowie rekrutacyjnej musi być autorski – wszelkie gotowce z kursów nie wchodzą w grę

  • Znajmość aktualnych wzorców freamworka Laravel (wersja 7-8)

  • Umiejętność korzystania z GITa

  • Chęci nauki i rozwoju

  • Niewątpliwie dużym atutem będzie znajomość systemów Comarch lub/i Magento2

To oferujemy

  • Dostęp do materiałów edukacyjnych, kursów i szkoleń oraz IT Campów

  • Premie kwartalne od zrealizowanych projektów w tym okresie

  • Realne awansowanie i cykliczne podwyżki

  • Praca w stabilnej firmie będącej jedną z głównych dostawców marek takich jak Adidas, Nike itp.

  • Atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i YesSport)

  • Pracę w świetnej atmosferze bez korporacyjnej zadyszki (pod względem całej firmy jak i działu)

  • Korzystną umowę B2B (oprócz podstawowej pensji pokrywamy koszty z tytułu prowadzenia DG) / UoP

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

FTG, a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport oraz SneakerStudio. Oba brandy łączy zamiłowanie do sportowego stylu oraz jego wypadkowej - casualu. Jesteśmy jednym z liderów w branży multibrandowych, specjalistycznych sklepów sportowych oraz wiodących sneakerstore w Polsce. Działamy na rynku od 2007 roku. Miejsce pracy: FTG ul. Krakowska 87, Skawina - oddział Kraków (Kompleks PLATINET).

Przewiń do profilu firmy