Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista backend developer PHP Laravel

BonCard Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MS SqL

  • MySQL

  • Git

  • API

Mile widziane

  • MVC

  • Solid

  • REST

  • JSON

  • API

  • JavaScript

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

  • praca według zawierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • umiejętność projektowania i implementowania oprogramowania w technologiach PHP dla aplikacji webowych i API

  • znajomość i umiejętności korzystania frameworka PHP Laravel,

  • obeznanie z relacyjnymi bazami danych (MS SQL lub MySQL)

  • używanie systemu kontroli wersji Git,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów i odpowiedzialna realizacja zadań,

  • znajomość MVC, SOLID, REST API, JSON,

  • znajomość technologii frontend: JavaScript, Vue.js

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, praktyki lub projekt w zakresie IT

  • znajomości języka angielskiego w stopniu potrzebnym do analizy dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + premia)

  • szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • dzielenie się wiedzą nastawione na rozwój każdego członka zespołu, code review

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: Programista backend developer PHP Laravel.